Cumartesi, Mayıs 12, 2007

Blog Tasarımı Yenilendi

Blog'u açalı 8 ay olmuş, artık bir yenilik ihtiyacı içgüdüsel olarak doğmuştu, ben de tasarım şablonunda bazı değişiklikler yaptım. Umarım Ağzımın Tadı'nın yeni renklerini beğenirsiniz :)


Mazide Kalan Eski Tasarım

4 yorum:

ayseyaman dedi ki...

Hakkı Dayı merhaba,
Sarımsaklı pide ve humusu herkes bilmez. Ağzınızın tadını bildiğiniz güzel sitenizden de belli, çok başarılı farklı bir site.Yeni şablonu güle güle kullanın.
Uludağ kebapcısı Cemal Usta'nın 1001 gece gibi olan hikayesini keyifle okudum. Size Mardin'den gelen yazı ve resimler de harika..Minik kuş arkadaşım steak house'u kaleme alacakmış, bende araştırayım bakalım çevrede güzel Türk kebapçıları var mı?
Selamlar

Hakkı Arıkan dedi ki...

Teşekkürler Ayşe Yaman! Yeni önerilre, misafir olarak yazı yazmak isteyenlere kapım her zaman açık :)

Satta King Guru dedi ki...

Awesome post! Personally I like your site. . I am so impressed to read your content. I am looking forward for the next valuable and informative concept in your blog. Overall outstanding post. Carry on :) Well done!
If Want Play Online Game Visit here :-
Satta King

ved dedi ki...

https://sattakingr.in


satta king


Dishavar Single Jodi will pass with 10000 % guarantee because we have date fix leak pair by which you can get rid of all your debt by playing only honest customer call or message people who play fat game will get daily profit by guarantee this chance Don't miss out, get the game booked soon satta king